Haber

Kılıçdaroğlu, “Akşener’i sokağa çıkarmayacağım” diyen Yaşar Okuyan ile görüştü! İYİ Parti’den sert tepki geldi

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Okuyan, bu görüşmeden fotoğraflar paylaşarak, “TBMM’de CHP Küme odasında yarım saat CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük. Sallantıyı ve seçimleri görüştük” dedi.

İYİ PARTİ’DEN TEPKİ

İYİ Parti İBB Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, ikilinin görüşmesine sert tepki gösterdi. Okuyan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili sözlerine değinen Özkan, “Bu yalancı Genel Önderliğime iftira atarken ben bu görüntüyü kabul etmiyorum.” ifadeleri kullandı.

OKUYUCU AKŞENER HAKKINDA NE DEDİ?

Yaşar Okuyan geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında Akşener hakkında şunları söylemişti: “İYİ Parti İzmir’de en az 5-6 milletvekili çıkar derdim. bu görüşü geri aldı.Çünkü Meral Akşener ve yanındaki 2 -Ucuz siyaset ve 3 arkadaşın zikzaklar çizdiği bir durum var.Kılıçdaroğlu’nun şu anda kazanamayacağı algısını kim yaratıyor?Partisi yüzde 10 aldı, o yüzde 7’de kaldı.Meral Akşener masayı dağıtıp Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkarsa bana maliyeti olur.Belge ve belgeler var hepsini açıklarım.Hepsi İçişleri Bakanlığı’nın devri ile ilgili belgelerdir. konuşturmayın vatan hainidir. Meral Akşener sofrayı dağıtsa evraklar bende, sokağa çıkarmam.”

haber-karsiyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu