Haber

Musk: Zuckerberg ile kafes dövüşümüz epik bir yerde olacak

Elon Musk, Facebook, Instagram ve Threads gibi sosyal medya platformlarının çatı şirketi Meta’nın sahibi Mark Zuckerberg ile yaptığı kafes dövüşü hakkında açıklamalarda bulundu. Eski adı Twitter olan sosyal medya platformu X’in sahibi Musk, İtalya’yı işaret ederek mücadelenin “destansı bir yerde” geçeceğini duyurdu.

Kişisel X hesabından açıklama yapan Musk, “Mücadele benim ve Zuckerberg’in temelleri tarafından yürütülecek. Canlı yayın bu platform (X) ve Meta üzerinden yapılacak. Çerçevedeki her şey antik Roma olacak yani hiçbir şey olmayacak.” modern ol İtalya Başbakanı (Giorgia Meloni) “Kültür ve Kültür Bakanı (Gennaro Sangiuliano) ile görüştüm. Destansı bir yerde anlaştılar. Yapılan her şey İtalya’nın geçmişine ve geleceğine saygı duruşunda bulunacaktır” dedi.

‘GELİRİN TÜMÜ GAZİ VE ÇOCUK HASTANELERİNE GİDECEK’

Elon Musk, Zuckerberg ile yaptığı kafes dövüşünden elde edilecek tüm gelirin İtalya’daki gaziler ve çocuk hastanelerine gideceği bilgisini de paylaştı.

Elon Musk, “Threads” adlı “Twitter alternatifi, metin tabanlı bir platform” kuracağı haberinin ardından Mark Zuckerberg’e kafes dövüşüne meydan okudu ve Zuckerberg, Haziran ayında yaptığı sosyal medya paylaşımında “kafes dövüşü” teklifini kabul ettiğini duyurdu. 22. . (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu