Teknoloji

Orijinal, açılmamış bir iPhone 1, zenginlik beklentisiyle açık artırmaya çıkıyor

Orijinal, açılmamış kutusunda birinci nesil bir iPhone açık artırmaya çıkıyor ve tahminlere göre 50.000 dolara mal olabilir.

Telefon, yeni bir işe başladıktan sonra arkadaşlarından ikram olarak telefonu alan kişidir. Karen Yeşil ‘ait olmak. Green, o sırada yeni bir telefon aldığı için iPhone’u hiç açmadığını ve iPhone’un asla eskimeyeceğini düşündüğünü söyledi.

Bir uzman, 2007’de 599 dolar olan telefonun şimdi 5.000 dolara mal olabileceğini söyledi. Ancak telefonun potansiyel olarak 50.000 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Söz konusu iPhone, kameralı 8 gigabayt birinci nesil bir iPhone. Açık artırma 2.500 dolardan başladı. Green, başka bir açılmamış birinci nesil iPhone’un 40.000 dolara satıldığını duyduğu Ekim 2022’ye kadar telefonu elinde tuttuğunu söylüyor. Şu anda yeni bir iş kurmaya çalışıyor ve bu yüzden paraya ihtiyacı olduğunu belirtiyor.

Green, Business Insider’a şunları söyledi: ” Telefonu 10 yıl daha elimde tutabilseydim, muhtemelender ve ekler: O telefonu satmamın tek nedeni işimi desteklemek.

İhaleyi buradan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu