Dünya

Pazarlama Dünyasının Devleri İstanbul’da Buluştu!

Dünya Reklamverenler Federasyonu tarafından 2009 yılından bu yana her yıl Nisan ayında düzenlenen, uluslararası arenadaki en prestijli pazarlama etkinliklerinden biri olan Global Marketer Konferansı, 27 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirildi. Organizasyona dünyanın en etkili pazarlama liderleri katıldı. Cumhuriyetimizin 100. yılında Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen

Yüzlerce katılımcının pazarlama alanındaki son gelişmeleri değerlendirdiği ve özellikle dijital dünyada şubenin geleceğinin tartışıldığı “Global Marketer Conference ’23” etkinliğine Reliz Türkiye ekibi de katıldı.

Reliz Türkiye Müdürü Ozan Tekin de tepeyi büyük bir başarı olarak nitelendirdi: “Hızla gelişen yapay zeka gibi yeni teknolojilerin dijital pazarlama dünyasına etkilerini dinlemek büyük bir zevkti. Bu yeni yöntemlere uyum sağlamak ve operasyonlarımızın performansını iyileştirmek için bunları verimli bir şekilde kullanmak için büyük çaba harcıyoruz. GMW ’23, dünya çapındaki büyük markaların pazarlama müdürleriyle uyum içinde olmamızı sağlamada son derece faydalı oldu. Reliz olarak hem pazarlarımızdaki yerel zirvelere hem de bu tür uluslararası etkinliklere katılmaya devam edeceğiz.”

Reliz’in İş Geliştirme Müdürü Aysu Topkurulu da Global Pazarlamacılar Haftası’na katılmaktan son derece mutlu olduklarını şu sözlerle dile getirdi: “Reliz’in güçlü teknolojisini büyük küresel şirketlere anlatma fırsatı bulduk. Programatiğin mucidi Brian O’Kolley gibi konuşmacıları dinlemek de ufkumuzu genişletti ve bize yeni bakış açıları kazandırdı. Etkinlikte, birlikte çalıştığımız müşterilerimizle de bir araya gelerek performansımızla ilgili yorumlarını dinledik ve bu çok memnun ediciydi.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu