Teknoloji

Yeni FMV Oyunu The Isle Tide Hotel Fragmanı Yayınlandı

FMV (Tam Hareketli Video) çeşitliliğini seviyorsanız işte size güzel bir alternatif. Yeni FMV oyunu The Isle Tide HotelBu ay taşınabilir cihazlar, PC ve konsollar için satışa sunulacak.


İlginizi Çekebilir: Borderlands Koleksiyonu: Pandora’nın Kutusu Duyuruldu!


FMV interaktif kurgu alanının önde gelen firmalarından Wales Interactive, bugün yeni oyunları Medcezir Oteli’nin (The Isle Tide Hotel) prömiyerini bugün gururla duyurdu. oyun fragmanıVe yayın tarihiduyurdu.

Yeni FMV Oyunu The Isle Tide Otel Fragmanı

Twin Peaks’i düşünün ama İngiliz formatı ve Wes Anderson estetiğiyle. Veya Knives Out’un daha zorlu bir versiyonunu hayal edin (ama yedi farklı sonu var)!

Ailesine yeterince vakit ayıramayan bir baba olarak, otelde geçireceğiniz son geceden önce kızınızı gizemli bir tarikatın elinden kurtarmalısınız. Medcezir Otel’de Eleanor Malone’u kurtarın; Verdiğiniz her karar hikayenin gidişatını etkilediği için bu eşsiz canlı aksiyon oyununda gizli gizemleri açığa çıkarın.

Yönetmen-yapımcı kardeşler Harry ve Grace Chadwick tarafından geliştirilen Medcezir Otel, ebeveynliğin dönüştürücü yolculuğundan ilham alıyor. Bu yolculuğun en değerli özelliklerinden biri de her yeni oyunun, Medcezir Oteli’nin sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak farklı bilgileri, paskalya yumurtalarını ve gizli sahneleri ortaya çıkarma fırsatı sunmasıdır.

Oyun, Wales Interactive’in şimdiye kadarki en büyük yapımıdır ve Game of Thrones ve Call the Midwife gibi TV dizilerinde rol almış ünlü İngiliz aktörlerden oluşan büyük bir ekibe sahiptir.

Medcezir Hotel, 12 Eylül 2023’te PC, Epic, Mac, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarında sizlerle olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu