Yaşam

Eski sevgilisini öldürüp ormana gömdüğü iddia edilen şarkıcı Seçil Çiftçi’nin klibindeki şiddet sahnesi dikkat çekti.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; Sancaktepe’deki ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlı kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunduğuna dair ihbar aldı. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri; Mantar toplamaya çıkan bir aile tarafından tespit edilen adamın cesedinin kimliği SS’lilerin parmak izlerinden belirlenirken eski sevgilisi gözaltına alındı.

KATİLİN TESLİMATI ŞARKICI ÇIKTI

Kanal D Ana Haber’de yer alan habere göre, eski sevgilisini öldürdüğü ve cansız bedenini ormana bıraktığı iddia edilen kişi model ve müzisyen Seçil Çiftçi. Çiftçi’nin kendisiyle barışmak isteyen erkek arkadaşı tarafından sık sık rahatsız edildiği ve kapısına kadar geldiği iddia edildi. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine eski sevgilisini son ziyaretinde içeri alan Seçil Çiftçi, sandalyenin kırık demir ayağıyla gencin kafasına birkaç kez vurdu. Genç olay yerinde hayatını kaybederken Çiftçi, eski sevgilisinin cansız bedenini babasıyla birlikte ormana gömdü.

KLİPTEKİ SAHNE GÜNDEM OLDU

Seçil Çiftçi’nin bir yıl önce yayınlanan “Yaktin Yüreğimi” klibindeki sahne gündem oldu. Klipte çiftçi, evine gelen erkek arkadaşı tarafından şiddete maruz kalıyor.

haber-pozanti.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu