Haber
Hentbol Kadınlar 2. Ligi A Grubu maçları Ankara’da tamamlanacak
![](https://haber-pinarhisar.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/hentbol-kadinlar-2-ligi-a-grubu-maclari-ankarada-tamamlanacak-QpVKXwpb.webp)
Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerden etkilenen grupların mücadele edeceği Hentbol Kadınlar 2. Ligi A Grubu’nda maçlar Ankara’da tamamlanacak.
Türkiye Hentbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Ankara THF SporTesislerde kalacak takımlar grup maçlarını yarın, 29 ve 30 Mart tarihlerinde yapacak.
Kadınlar 2. Lig A Küme’de Nurdağı HEM, Osmaniye Arena, Genç Nesil Bilişim ve Güneşin Çocukları mücadele ediyor. Kümede ilk iki sırada yer alan takımlar play-off türüne yükselecek.